Угода користувача

 1. Умови використання сайту dikocase.com.ua
  1. Дана угода користувача надалі Угода) представлена офертою умов щодо користування веб-сайтом https://dikocase.com.ua (надалі – Сайт), у вигляді Адміністрації сайту и фізичним ососбою ( надалі – Користувач).
  2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, що коли небудь відвідувала Сайт, досягнувша віку, допустимого для акцепту справжньої Угоди.
  3. Користувач зобов’язаний ознайомитись в повному обсязі із Угодою перед переглядом Сайту. У випадку незгоди з умовами Угоди, користування Сайтом повинно бути негайно припенено.
  4. ДІйсна Угода може бути зміненою та/або доповненою Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без спеціальних повідомленеь. Дійсні Правила є відкритим та загальнодоступним документом.
  5. Угода передбачає взаємні права та обов’язки Користувача та Адміністрації Сайту за пунктами, що наведені нижче:
 2. Порядок використання Сайту
  1. Сайт dikocase.com.ua дає змогу вам переглядати та завантажувати інформацію з нашого Сайту. Будь-яке використання інформації на інших сайтах чи в комп’ютерних мережах, розповсюдження інформації Сайту для загальних чи комерційних цілях дозволені виключно в рамках партнерської програми сату та виключно особам, які пройшли реєстрацію в партнерській програмі сату та є безпосередніми дійсними партнерами Інтернет магазину dikocase.
  2. Оформляючи замовлення на Сайті, ви надаєте згоду на надання достовірної і точної інформації про себе та свої контакті данні, отримання повідомлення про статус замовлення в смс та/або email,а також погоджуєтесь на автоматичну реєстрацію на Сайті.
  3. Інтернет магазин dikocaseзалишає за собою право на розсилку наших акційних пропозицій на ваш контактний email, вказаний в замовленні. У разі небажання отримувати інформативний email по нашим акціям, просто перейдіть за посиланням відмови від підписки, котру Ви знайдете в кожному листі розсилки. У разі відмови ми зобов’язались викреслити вашу адресу із email розсилки.
  4. В процесі оформлення замовлення та автоматичної реєстрації на Сайті, ви отримуєте логін та пароль за безпеку яких несете відповідальність ви.
  5. Ви можете звертатись до нас з претензіями, питаннями, побажаннями щодо покращення роботи, або з будь-якою інформацією. В такому разі ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, погрожуючим, чи несе порушення авторських прав, дискримінацію людей за будь-якою ознакою, а також містить звинувачення або іншим способом порушує дійсне законодаство України.
  6. Всі зображення на веб-сайті dikocase.com.ua Належать Адміністрації або Партнерам/авторам і захищені міжнародними законами захисту авторських прав і положеннями міжнародних догорів.У разі володіння авторським правом на матеріал, розташований на Сайті, і ви проти його використання або маєте бажання висловити рекомендації щодо його розповсюдження, будь ласка, контактуйте з Адміністрацією Сату. За першою потребою законного власника Адміністрація вживатиме необхідні дії для урегулювання ситуації. Якщо спірний витрвір належить Партнеру/автору Партнерської програми для дизайнерів, Адміністрація не несе відповідальності за дії партнерів/авторів, проте може перенаправити скаргу безпосередньо Партнеру/автору та запросити в нього відповідний дозвіл на використання витвору.Зокрема, якщо ви надаєте докази, що Партнер/автор не має права на спірний витвір, Адміністрація негайно видалить такі матеріали з сату та надасть Вам інформацію про Партнера/автора, котрий порушив Ваші авторські права чи суімжні права.
 3. Персональна інформація Користувача
  1. Адміністрація Сайту з повагою та відповідальністю ставиться щодо конфіденціальної інформації будь-якої особи, що стала відвідувачем цього Сайту. Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збір та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України “Про захист персональних данних” та політикою Адміністрації сайту про захист персональних данних. Зокрема, користувач надає згоду, що Адміністрацяя сайту може збирати, використовувати, передавати, опрацьовувати і підтримувати інформацію пов’язану з акаунтом Користувача з ціллю надання власних послуг.
  2. Адміністрація сайту зобов’язується організовувати збір лише тієї персональної інформації, котру Користувач надає добровільно у випадку, коли інформація потрібна для надання (покарщення) послуг Користувачу. 
  3. Адміністрація Сайту збирає основні персональні данні, такі як ім’я, призвіще, по-батькові, адресу та електронну адресу. 
  4. Адміністрація Сайту збирає вторинні (технічні) данні – файли cookies, інформація про з’єднання та системна інформація. 
  5. Телефонні розмови операторів контакт-центру та Покупця можуть бути записані
  6. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв’язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.
  7. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт dikocase.com.ua інформацію з метою покращення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових чи дослідницьких цілей, а також для інших цілей, не суперечливим положенням чинного законодавства України..
  8. Під час користування Сайтом Користувачем на інтернет-сторінках Сайту можуть бути присутні коди інтернет-ресурсів третіх осіб, внаслідок чого такі треті особи отримують дані, зазначені у пунктах 3.4 цієї Угоди. Такими інтернет-ресурсами третіх осіб є:
   1. системи зі збирання статистики відвідувань Сайту (наприклад, Google Analytics та ін.);
   2. соціальні-плагіни (блоки) соціальних мереж (наприклад, Facebook тощо);
   3. інші ресурси.
 4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту
  1. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, помилки та неточності, які можуть бути виявлені у матеріалах, що містяться на цьому Сайті. Адміністрація сайту прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що надається на Сайті. Вся інформація та матеріали надаються на умовах “як є”, без будь-яких гарантій, як явних, так і маючи на увазі.
  2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.
  3. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів сайту, залишені як коментарі. Думка Адміністрації сайту може не співпадати з думкою та позицією авторів коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.
  4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача.
  5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за графічні та текстові матеріали Користувача, виготовлені або опубліковані на Сайті.
  6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв’язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.
  7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого акаунту – облікового запису на сайті dikocase.com.ua (втрата логіну, паролю, іншої інформації).
  8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за змінений виробником зовнішній вигляд Товару.
  9. Администрация сайта не несет ответственности за измененный производителем внешний вид Товара.
  10. Адміністрація сайту не несе відповідальності за незначну невідповідність кольорової гами Товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп’ютерів або екранів смартфонів різних моделей.
  11. У разі виникнення проблем у використанні сайту dikocase.com.ua, незгоди з конкретними розділами Угоди користувача, або отримання Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайту dikocase.com.ua для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати та усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов’язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, який навмисно порушує приписи та функціонування роботи Сайту.
  12. В цілях вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право:
   1. видаляти з Сайту інформацію, розміщену Користувачем з порушенням умов цієї Угоди та/або чинного законодавства України
   2. відмовитися від виробництва товару для Користувача, який завантажив графічні та текстові матеріали, що порушують умови цієї Угоди та/або чинне законодавство України
   3. вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, які створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.
 5. Порядок оплати замовлення
  1. Післяплатою
   1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компаній за готівку в гривнях.
  2. Передплата
   1. Оплата здійснюється шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Продавця шляхом передоплати у сумі, що відповідає ціні Замовлення. Доступні способи оплати та особливості здійснення оплати обраних Покупцем Товарів вказані на сторінці веб-сайту в розділі Доставка та оплата.
  3. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця. Здійснюючи передоплату на сайті Покупець погоджується отримати фіскальний чек в електронному вигляді на вказаний телефонний номер або адресу електронної пошти.
  4. При відсутності надходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.
 6. Умови доставки замовлення
  1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де проводиться видача замовлень, якщо інше не вказано при оформленні замовлення.
  2. Порядок та термін доставки вказано на відповідній сторінці сайту в розділі Доставка та оплата.
 7. Права та обов’язки сторін
  1. Продавець має право:
   – в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цією Угодою у разі порушення Покупцем умов цієї Угоди.
  2. Покупець зобов’язаний:
   – своєчасно оплатити та отримати замовлення за умовами цієї Угоди.
  3. Покупець має право:
   – оформити замовлення в Інтернет-магазині;
   – вимагати від Продавця виконання умов цієї Угоди.
 8. Порядок повернення товару належної якості 
  1. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється відповідно до чинного законодавства України.
  2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.
  3. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцеві.
 9. Порядок дії Угоди
  1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і запровадити нову. Подібні зміни набирають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.
  2. Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем та діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.
  3. Сайт є об’єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Всі виняткові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо суворо в рамках Угоди та законодавства України щодо прав інтелектуальної власності.
  4. Всі торгові марки та назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту та які зображені на графічних матеріалах Сайту, є власністю їх відповідних власників.
  5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, які передбачені в цій Угоді.
  6. Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.