Про компанію

Кращі пропозиції аксесуарів для смартфонів (і не тільки!), регулярно оновлюваний асортимент і швидка доставка в усі регіони України – це все про інтернет-магазин Dikocase. За роки роботи ми заслужили високий рівень довіри споживачів і продовжуємо поповнювати список задоволених і постійних клієнтів!

Чому DIKOcase?

У магазині Dikocase ви знайдете безліч аксесуарів для смартфонів.

Ми відстежуємо всі новинки в техносвіті і щотижня поповнюємо список актуальних товарів.

Ми – за якість, зручність і можливість вибрати найбільш підходящий товар

Зручний каталог товарів дозволить зробити покупку в будь-якому зручному місці – вдома, на роботі або в подорожі. Партнери по доставці замовлень Нова Пошта покривають територію всієї України, а отже, протягом декількох днів ви отримаєте покупку в будь-якій точці країни.

Для оплати замовлення на сайті передбачено кілька варіантів оплати. Якщо хочеться розрахуватися за товар не виходячи з дому, можна вибрати оплату онлайн. А якщо є бажання попередньо оцінити і оглянути покупку – можна зробити оплату при отриманні товару на пошті.

Приємні відгуки і конструктивна критика роблять нас краще

Залишити відгук про товар або обслуговування можна залишивши сторіс в Інстаграм з відміткою @dikocase (навіть негативні відкуки ми додаемо на нашу сторінку). Система підтримки dikocase завжди відстежує пропозиції і скарги покупців і оперативно реагує на них.

Крім того, приєднавшись до нас на сторінках в Instagram, ви завжди зможете першими дізнаватися про новинки, акційні дні та іншу корисну інформацію.

Турбота про якість продукції і про комфорт покупців – головний вектор розвитку магазину!

Інформація о компанії

ФОП ВАРВАЩЕНКО КОСТЯНТИН СЕРГІЙОВИЧ

Адреса ФОП: Полтава, вул. Кучеренка 7, 36000